Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
ad
ad

Lajme

ADA Austriake, vizitoi Rahovecin

Gjatë ditës së sotme kryetari i komunës së Rahovecit,Idriz Vehapi, ka pritur në takim, Christian Geosits,përfaqësues nga ADA Austriake të cilët veprojnë në Kosovë dhe zyrtarët nga LMT zyra në Rahovec. Në këtë takim u bisedua për ndihmën që... Read more

© 2015 PrizrenPress. Punuar nga Bruno Network