Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
ad
ad

Lajme

Hoti kërkon qeveri teknike (Video)

Deputeti i Nismës për Kosovën, Enver Hoti, ka kërkuar shpërbërjen e Kuvendit të Kosovës dhe krijimin e një qeverie teknike e cila, sipas tij, duhet ta përgatiste vendin për zgjedhjet e ardhshme të lira, të cilat do t’i jepnin një drejtim të... Read more

Rajon&Botë

Showbiz

© 2015 PrizrenPress. Punuar nga Bruno Network